„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

VARI Šrotovné - převodová skříň DSK-317.1/S

Na dotaz

Katalogové číslo: VA4224E
Výrobce: VARI

VARI Šrotovné - převodová skříň DSK-317.1/S
  • Typ převodové skříně: DSK-317.1/S
  • Typ převodové skříně: šneková
  • Počet rychlostí: 3+1R
  • Jakost oleje v převodovce: SAE 90, 80W-90
Naše cena: 11 990,- Kč

Předpokládaný termín naskladnění zodpovíme na: info@hobbytech.cz

Třírychlostní převodová skříň se zpátečkou DSK-317.1/S je ve své spodní části zcela vodotěsná díky unikátnímu kazetovému vícebřitému guferu, které je u malotraktorů použito vůbec poprvé. Nové řešení výstupní hřídele převodové skříně umožňuje rychlou výměnu tažné nápravy TN-GLOBAL za kypřicí nože rotavátorů KUK nebo KUR bez použití nářadí.

Převodová skříň má tři rychlosti vpřed a zpátečku, které se řadí pomocí řadicí páky, takže nemusíte složitě přehazovat klínové řemeny jako u konkurenčních výrobků.

První rychlostní stupeň se využívá např. při orbě, přípravě půdy pro sázení brambor nebo tahání nákladu v těžkém terénu nebo do kopce.

Na druhý převodový stupeň můžete jezdit s připojeným vozíkem a odvézt např. dříví z lesa nebo odhrnovat sníh shrnovací radlicí. Na „dvojku“ se provádí i kypření půdy rotavátorem.

Třetí rychlostní stupeň je určen k rychlým přesunům malotraktoru s vozíkem po zpevněných cestách.

Při polních pracích lze využít geniálního pomocníka - kolík pro aretaci rychlostí. Jestliže jej v poloze neutrálu („0“) zasunete, lze zařadit pouze první rychlost („1“) a zpátečku („R“), což výrazně usnadňuje a zjednodušuje obsluhu malotraktoru např. při orbě.

K pohonu převodové skříně lze použít nové pohonné jednotky VARI GLOBAL nebo původního VARI systému.

031540_76_687778.png