Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

O firmě

Firma Hobbytech, spol. s r.o. je rodinnou firmou, od počátku svého působení (tj. od roku 1994) se zaměřuje na prodej-servis lesní a zahradní techniky a elektrického ručního nářadí. 

Husqvarna – tato značka pro nás již od začátku znamená něco více a nyní již i pro naše zákazníky. Záruka kvality, servisu a rozvoje. Nová řada profesionálních motorových pil, robotických sekaček a aku-programu jsou toho příkladem. „ Pouštět se do úkolů, které se zdají být nemožné, je naší vášní a hnacím motorem již více než 300let. Stroje Husqvarna se vypořádají s každou překážkou, na kterou narazí, abyste mohli překročit hranice toho, co jste dosud považovali za nemožné.“

STIHL - k prodeji této značky, jsme se vrátili po 24 letech - "Pro všechny úkoly to nejlepší vybavení" - snahou značky je Vám práci co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit, a to vybavením, na jehož funkčnost a výkon se můžete stoprocentně spolehnout.

V současné době jsme autorizovaným prodejcem-servisem výrobků Husqvarna, STIHL, SECO, Cub Cadet, Stiga, MTD, VARI, Dakr, Vares, Gardena, Solo, Oregon, Fiskars, Bahco, EDER (odkorňovače), Honda, Briggs&Stratton, Kohler, Kawasaki a v oblasti nářadí: Makita, Scheppach a DWT. Tyto značky pro nás představují hlavní náplň prodeje.

 Vyzkoušejte nás …

Snažíme se postupně rozšiřovat sortiment prodeje i služeb, motto:

„ Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas . . .“

je pro nás nejen závazkem vůči zákazníkům, ale i velkou výzvou do budoucnosti.