Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Mammotion LUBA 2 AWD 1000

NovinkaNáš tip
Mammotion LUBA 2 AWD 1000
 • Virtuální hranice - provoz bez ohraničujících vodičů
 • Kapacita sečení až 1000 m2
 • Max. sklon sekané plochy 80%
 • Typ baterie Lion
 • Kapacita baterie 4,5 Ah
 • Šířka sekání 40 cm
 • Výška sekání 2,5-7 cm
 • Hmotnost 17,65 kg
Dostupnost
Katalogové číslo
MML2AWD1000
EAN
6976152580230
Hodnocení
Výrobce
Záruka
2 roky
55 990 Kč46 272,73 Kč bez DPH

Popis

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 1000 je vhodná pro travní plochy až 1000 m2. Využívá velmi přesný navigační systém 3D Vision a RTK Fusion. Rychlé nastavení virtuálních hranic bez obvodového drátu. Pohon všech kol si snadno poradí se sklonem až 38° (80%). Možnost nastavení až 30 oblastí sekání trávy a no-go zóny. Dva žací kotouče s šířkou záběru sečení 400 mm. Bezpečné vyhýbání se překážkám pomocí 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník. Snadné ovládání a nastavení pomocí Mammotion aplikace. Technologie tisku na trávník.

PŘESNÝ NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Robotická sekačka LUBA 2 AWD využívá pro navigaci po vašem trávníku systém mapování 3D Vision & RTK Fusion. Tento sofistikovaný systém zaručuje přesné polohování a dodržení hranic. Již žádné obvodové dráty, které by mohly být náhodně přerušeny.

luba2-1.jpg

RYCHLÉ NASTAVENÍ BEZ OBVODOVÉHO DRÁTU

Stačí jít za robotickou sekačkou LUBA 2 AWD a pomocí Mammotion aplikace v chytrém telefonu vytvoříte virtuální hranice. LUBA 2 AWD využívá pro navigaci po trávníku velmi přesné polohování RTK fusion (satelitní technologii) a 3D Vision s binokulární kamerou.

luba2-2.jpg

VYNIKAJÍCÍ PRŮCHODNOST TERÉNEM (AWD)

Čtyři výkonné motory přímo v kolech zajišťují mimořádné terénní schopnosti. Robotická sekačka LUBA 2 AWD s pohonem všech kol si snadno poradí i se sklonem až 38° (80%) a bez problémů projíždí nerovným terénem, ​​aniž by uvízla.

luba2-3.jpg

SPRÁVA OBLASTÍ SEČENÍ A NO-GO ZÓN

V aplikaci jednoduše vytvoříte a propojíte až 10 oblastí sečení. Pro jednotlivé oblasti si následně nastavíte algoritmus sekání trávy, naplánujete čas sekání a výšku sečení od 25 do 70 mm.

luba2-4.jpg

INTELIGENTNÍ PLÁNOVANÍ TRASY SEKÁNÍ TRÁVY

Ve srovnání s náhodným vzorem sekání trávy u jiných robotických sekaček LUBA 2 AWD využívá přesný algoritmus sečení. Inteligentní plánovaní trasy sekání trávy robotickou sekačkou LUBA 2 AWD výrazně zvyšuje efektivitu sečení trávy. Robotická sekačka LUBA 2 provádí sečení trávy v mřížce a v Mammotion aplikaci snadno vyberete z několika vzorů sečení, úhly sečení i šířku cesty sečení.

luba2-5.jpg

AUTOMATICKÉ DOBÍJENÍ A POKRAČOVÁNÍ V SEČENÍ

Jakmile baterie dosáhne kapacitu nižší jak 15 %, robotická sekačka LUBA 2 AWD se automaticky vrátí do nabíjecí základny a dobije baterii. Po nabití baterie pokračuje v sekání trávy od místa, kde bylo sekání přerušeno.

luba2-6.jpg

VÝHODY 3D VISION A RTK FUSION SYSTÉMU

Přesná navigace - RTK Fusion systém zajistí přesné polohování robotické sekačky LUBA 2 AWD na centimetry.

Neovlivní ji překážky - Kombinace 3D Vision a RTK Fusion zajistí fungování LUBA 2 AWD bez přerušení i v případě kolísání satelitního signálu.

Plynulé fungování bez zastavení - Stabilní provoz je zachován i v oblastech s horším satelitním signálem např. pod korunami stromů.

Bez ovlivnění světelnými podmínkami - Spolehlivý výkon robotické sekačky LUBA 2 AWD v jakkoli osvětleném prostředí.

luba2-7.jpg

OVLÁDÁNÍ APLIKACÍ I HLASOVÝM ASISTENTEM

Robotickou sekačku LUBA 2 AWD můžete kdykoliv a odkudkoliv jednoduše ovládat pomocí Mammotion aplikace, která je v češtině. Zároveň můžete sekání trávy odstartovat pomocí hlasových asistentů Alexa a Google Home.

luba2-8.jpg

NASTAVENÍ VÝŠKY A REŽIMU SEČENÍ

Výšku sečení trávníku lze snadno a rychle nastavit v aplikaci od 25 mm do 70 mm, stačí jen pár kliknutí. V Mammotion aplikaci si snadno nastavíte ideální výšku sečení pro různé oblasti vaší zahrady, úhel sečení, preciznost sečení i rychlost sečení trávy. Nastavte si požadovaný vzor sečení trávníku a o zbytek se postará LUBA 2 AWD.

luba2-9.jpg

ČASOVÉ PLÁNY SEČENÍ A KONTROLA STAVU SEKAČKY

Nastavte časový plán sečení vašeho trávníku a LUBA 2 AWD vám poskytne bezpracnou péči o trávník 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, podle harmonogramu, který jste definovali. LUBA 2 AWD podporuje připojení 4G/Wifi/Bluetooth a vy můžete kdykoliv a odkudkoliv sledovat aktuální stav či upravovat některá nastavení LUBA 2 AWD pomocí Mammotion aplikace.

luba2-10.jpg

DVA ŽACÍ KOTOUČE

Díky dvěma žacím kotoučům je šířka záběru sečení skvělých 400 mm. Robotická sekačka LUBA 2 AWD zajistí efektivní sečení trávníku, přesné ořezávání hran a zkracuje dobu sekání trávy.

luba2-11.jpg

TECHNOLOGIE TISKU NA TRÁVNÍK

V Mammotion aplikaci můžete vybrat různé vzory sečení a vytvářet vlastní návrhy. LUBA 2 AWD používá pokročilé algoritmy k úpravě výšky a úhlu sečení a zajišťuje přesné sečení požadovaných vzorů trávníku.

luba2-12.jpg

CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ ZAHRADY

Povolte funkci monitorování zahrady v reálném čase (ve výchozím nastavení je tato funkce vypnuta). V Mammotion aplikaci budete mít přístup k záznamům v reálném čase a můžete chytře zabezpečit zahradu.

luba2-13.jpg

VÝKONNÁ LI-ION BATERIE

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 1000 využívá výkonnou li-ion baterii 4,5 Ah a díky tomu dokáže pracovat 120 minut a posekat trávník o ploše až 350 m2 za hodinu. Plného nabití baterie je dosaženo za 1,5 hodiny. Pokročilý systém řízení energie optimalizuje spotřebu energie LUBA 2 AWD, zlepšuje celkové využití energie a snižuje výdaje.

luba2-14.jpg

VYHÝBÁNÍ SE PŘEKÁŽKÁM

LUBA 2 AWD využívá trojitý redundantní systém vyhýbání se překážkám, který spojuje 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník. Jednotlivé prvky jsou strategicky uspořádány v geometrické konfiguraci, což zajišťuje nulové slepé úhly v předním a bočním směru. Toto špičkové zabezpečení poskytuje bezpečnost pro rodinu i domácí mazlíčky.

luba2-15.jpg

VYLEPŠENÉ POKRYTÍ RTK SIGNÁLEM

Technologie určování polohy RTK-GNSS zajišťuje přesnost polohování na úrovni centimetrů s možností rozšíření dosahu signálu až 5 kilometrů.

luba2-16.jpg

BEZPEČNÝ DESIGN LUBA 2 AWD

Bezpečnost je pro LUBA 2 AWD na prvním místě, a proto je vybavena bezpečnostním tlačítkem Stop, bezpečnostním klíčem, senzorem zdvihu a naklonění a automatickým zastavením žacích nožů v případě abnormální situace.

luba2-17.jpg

DALŠÍ VLASTNOSTI

Pohon všech kol - S patentovaným systémem pohonu všech čtyř kol (AWD) LUBA 2 AWD poskytuje výjimečnou schopnost vyjet svahy se sklonem až 80% (38°).

Odpružená ramena - Díky adaptivním odpruženým ramenům dokáže LUBA 2 AWD překonat překážky vysoké až 50 mm.

Všesměrová kola - LUBA 2 AWD je vybavená všesměrovými koly, které zajišťují šetrné otáčení na místě, aniž by poškozovala trávu.

Zasílání oznámení - Jakmile LUBA 2 AWD překročí hranici oblasti sečení, obdržíte oznámení do chytrého telefonu.

4G & GPS sledování - Sledujte polohu LUBA 2 AWD v reálném čase v Mammotion aplikaci pomocí 4G a GPS.

Ověřování vlastnictví - První uživatel, který aktivuje LUBA 2 AWD, je právoplatným vlastníkem a může udělit další přístup.

Geofence alarm - Jakmile LUBA 2 AWD překročí nastavenou hranici, automaticky se spustí alarm.

Nárazník - Nárazník v přední části LUBA 2 AWD je velmi citlivý a automaticky se aktivuje při kontaktu s předmětem před sekačkou.

Ultrazvukové radary - LUBA 2 AWD využívá tři ultrazvukové radary se zorným polem 220 stupňů (FOV). Radary automaticky detekují a vyhýbají se překážkám o velikosti pouhých 5 cm.

Binokulární 3D Vision - Binokulární 3D Vision modul sleduje prostor před robotickou sekačkou dvěma kamerami zároveň a obraz je snímán simultáně.

Velmi nízká hladina hluku - Během provozu udržuje LUBA 2 AWD hladinu hluku trvale pod 60 dB. V průběhu sekání vydává jenom minimální hluk a patří k nejtišším sekačkám na trhu.

Voděodolnost - IPX6 Robotická sekačka LUBA 2 AWD má v pracovní poloze voděodonost IPX6 a RTK referenční stanice má voděodolnost IPX7.

Dešťový senzor - LUBA 2 AWD automaticky upravuje plán sečení na základě povětrnostních podmínek v reálném čase, a to díky dešťovému senzoru a bezproblémové integraci aplikace Mammotion s místními předpověďmi počasí.

FOTA aktualizace - Nové aktualizace a vylepšení aplikace Mammotion lze velmi jednoduše a bez námahy stáhnout kdykoliv pomocí technologie FOTA (Firmware-Over-The-Air).

OBSAH BALENÍ:

obsah-baleni.jpg

 • LUBA 2 AWD 1000
 • 3D vision modul
 • nabíjecí základna
 • RTK referenční stanice + anténa
 • nárazník
 • napájecí adaptér, montážní sada
 • 10m prodlužovací napájecí kabel, 2m RTK kabel
 • trojzubý kolík
 • RTK napájecí adaptér, RTK prodlužovací kabel 10m
 • 2 díly montážní tyče
 • 2 x Klíč
 • sada 8 ks žacích nožů
 • návod

Technický popis

Technická specifikace
Max. doporučená plocha až do 1000 m2
Plocha za hodinu 350 m2
Pohon Pohon všech 4 kol (AWD)
Max. sklon 80% (38 st.)
Max. sklon na okraji 45% (24 st.)
Max. překonání překážky 50 mm
Šířka sečení 400 mm
Výška sečení 25-70 mm
Doba nabíjení 90 min.
Doba práce na nabití 120 min.
Baterie 4,5 Ah
Polohování a navigace 3D Vision & RTK
Vyhýbání se překážkám Binokulární kamera, ultrazvukové radary a nárazník
Konektivita 4G/Wifi/Bluetooth
Automatické nabíjení Ano
No-Go zóny Ano
Dešťový senzor Ano
Plánovač sečení Ano
Aplikace Mammotion App
Podpora Alexa a Google Assistant
Firmware Update FOTA
Vizuální monitorování Ano
Senzor zdvihu a náklonu Ano
Voděodolnost LUBA IPX6 / RTK IPX7
Hlučnost 60 dB
Váha 17,65 kg
Rozměry 690x513x273 mm

Video

Návod k obsluze

Zařazeno v kategorii

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení k tomuto výrobku.
Přidat hodnocení