Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Husqvarna Aspire SE20-P4A aku zastřihovač na tyči nůžky a plotostřih

Novinka
Husqvarna Aspire SE20-P4A aku zastřihovač na tyči nůžky a plotostřih
Bez baterie a nabíječky
  • Program: Aspire 18V Husqvarna
Dostupnost
Obvykle do 3-5 dnů
Katalogové číslo
HQ9707167-02
EAN
7333377462953
Hodnocení
Výrobce
Záruka
2 roky
Můžeme doručit do
18.04.2024
4 499 Kč3 718,18 Kč bez DPH

Popis

Nůžky na keře Aspire™ jsou bateriemi napájené multifunkční nářadí pro přesné zahradní práce, jako je zastřihování okrajů trávy a tvarování keřů a živých plotů. Profitujte z výkonného motoru a vysoké rychlosti sekání, která umožňuje jemné sekání k odstranění trávy kolem choulostivých porostů a snadnou výměnu nástavců bez použití jakýchkoli nástrojů. Baterie je kompatibilní se systémem 18V POWER FOR ALL ALLIANCE, což má za následek optimální flexibilitu, protože jednu baterii lze použít pro několik nástrojů a značek. Obsluhu usnadňuje nízká hmotnost a kompaktní design, který poskytuje vynikající manévrovatelnost. Díky chytrému digitálnímu uživatelskému rozhraní můžete motor zapnout a vypnout pouhým stisknutím tlačítka a snadno zobrazit stav baterie, abyste si mohli naplánovat svou práci. Výrobek se automaticky vypne, pokud není používán po dobu 180 sekund, což snižuje riziko zranění a prodlužuje životnost baterie. Součástí je doplňková tyč s teleskopickou násadou, která zvyšuje dosah až na 3 metry a poskytuje ergonomickou pracovní polohu. Aby se minimalizoval potřebný úložný prostor, jsou nůžky na keře kompatibilní s řešením Aspire™ Storage a jsou dodávány s na míru vyrobeným hákem pro pohodlné skladování na stěně.  

Dodávka je bez baterie a nabíječky.

Akumulátorový systém POWER FOR ALL

18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce.

aku.jpg

Měkká rukojeť

Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.

rukoj.jpg

Kompaktní úložiště

Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.

Nízká hladina hluku

Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.

hluk.jpg

Husqvarna Connect

Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

connect.jpg

Nízké emise uhlíku

U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

emise.jpg

 

Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™

Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru stroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.

privet.jpg

Technický popis

Technická specifikace
Akumulátor ne
Napětí akumulátoru 18 V
Zdroj energie akumulátor
Typ motoru PMDC (2-kartáčový)
Vhodná baterie B45
Převodový poměr 4.33
Rychlost stříhání 2800 kmitů/min
Max doporuč průměr větví 7,6 mm
Délka vč. řezacího zařízení 188,9 cm
Délka střihací lišty 20 cm
Rozteč zubů 8 mm
Hmotnost bez akumulátoru 2,7 kg
Hrubá hmotnost výrobku, konečná 6900 g
Čistá hmotnost výrobku, konečná 2660 g
Úhel náklonu převodového soukolí 16 st
Denní vibrace (Aeqv) 2,2 m/s2
Doba denních vibrací (časový faktor) 0,07 h
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti 2,2 m/s2
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti 2,2 m/s2
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti, sbalená 2,2 m/s2
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) 82 db(A)
Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) 82 dB(A)
Akustický tlak (15 m), db(A) 82 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 75 dB(A)

Video

Návod k obsluze

Zařazeno v kategorii

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení k tomuto výrobku.
Přidat hodnocení