Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Husqvarna Aspire PE5-P4A aku pila vyvětvovací SET

Novinka
Husqvarna Aspire PE5-P4A aku pila vyvětvovací SET
V setu baterie a nabíječka
  • Napětí baterie: 18 V
  • Baterie: 18 V / 72 Wh
  • Akumulátorový systém POWER FOR ALL
  • Max dosah: 3 m
  • Délka lišty: 5"/15,2 cm
  • Typ řetězu: 1/4" 1,1 mm 32čl. SP11G
  • Doporučený pilník: 3,2 mm
  • Hmotnost (bez baterie, s řeznou soupravou): 2,8 kg
  • Součástí dodávky baterie a nabíječka 
Dostupnost
Katalogové číslo
HQ9706214-05
EAN
7333377075962
Hodnocení
Výrobce
Záruka
2 roky
6 499 Kč5 371,07 Kč bez DPH

Popis

Kompaktní ruční akumulátorová prořezávací pilka, ideální pro prořezávání stromů, odstraňování nežádoucích dřevin a menší tesařské práce. Tato malá, ale všestranná prořezávací řetězová pila je dostatečně robustní, aby snadno řezala větve o šířce 75 mm. Protiskluzová rukojeť a automatické vypnutí při ponechání bez dozoru zvyšují bezpečnost při používání pily. Výměna řetězu a lišty je snadná bez použití nářadí.

Pilka použivá akumulátor z 18V akumulátorového systému aliance POWER FOR ALL, díky kterému lze jeden akumulátor použít pro nástroje a vybavení více značek. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno přibaleným háčkem vyrobeným na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™.

Součástí dodávky  baterie a nabíječka.

KOMPAKTNÍ VELIKOST

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.

vv1.jpg

KOMPAKTNÍ ÚLOŽIŠTĚ

Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.

AKUMULÁTOROVÝ SYSTÉM POWER FOR ALL

18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.

akumulatorovy-system-18v.jpg

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.

intuitivni-ovladani.jpg

MĚKKÁ RUKOJEŤ

Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.

mekka-rukojet.jpg

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ DIGITÁLNÍ ROZHRANÍ ASPIRE™

Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru nástroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.

uzivatelsky-privetive-rozhrani.jpg

NÍZKÁ HLADINA HLUKU

Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.

nizka-hladina-hluku.jpg

HUSQVARNA CONNECT

Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

husqvarna-connect.jpg

 

NÍZKÉ EMISE UHLÍKU

U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

emise-v.jpg

TELESKOPICKÝ HŘÍDEL

Díky teleskopickému hřídeli nepotřebujete žebřík a prodloužíte dosah vaší vyvětvovací pily až na 3 metry. Nepoužívaný hřídel můžete pohodlně zavěsit na zeď nebo na kolejnici Aspire™ pomocí přiložených, na míru vyrobených háčků na zeď.

xr-119979.jpg

Technický popis

Technické parametry
Bateriový systém Husqvarna P4A - 18V
Zdroj energie akumulátor
Napětí baterie 18V
Typ baterie Lion
Rychlost řetězu 5 m/s
Délka lišty 5" / 15,2 cm
Rozteč řetězu / počet článků 1/4" / 32 čl
Tloušťka vodícího článku 1,1 mm
Typ řetězu SP11G 
Rozměry dxšxv 80x23,5x24 cm
Hmotnost (bez baterie a řezného nástroje) 2,8 kg
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA) 91 db (A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy 75 db (A)
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv,eq) zadní rukojeti 0,8 m/s2

Návod k obsluze

Zařazeno v kategorii

Hodnocení

Buďte první, kdo napíše hodnocení k tomuto výrobku.
Přidat hodnocení