Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Cub Cadet XS3 76 TDE sněhová fréza

Náš tip
Cub Cadet XS3 76 TDE sněhová fréza
 • Šířka záběru: 76 cm
 • Obsah: 420 ccm
 • Výkon: 7,8 kW při 3600 ot/min
Dostupnost
Katalogové číslo
CC31AY7EVZ603
EAN
4008423857221
Výrobce
Záruka
3 roky
72 950 Kč60 289,26 Kč bez DPH

Popis

TROJITÝ OCELOVÝ SYSTÉM ŠNEKOVÉHO DOPRAVNÍKU

Inovativní konstrukce našeho systému šnekových dopravníků vrtá do sněhu středovým šnekem mířícím ve směru jízdy. Ten je podpořen šnekovými prvky na pravé i levé straně, které dopravují sníh ke středovému urychlovači. Ten sníh tlačí do vertikálního lopatkového rotoru, který je vyhazuje daleko ven.

1.jpg

OCELOVÝ VÝHOZOVÝ KOMÍN & VÝHOZOVÁ KLAPKA

Výhozový komín všech fréz řady 3X je vyrobený z tlusté pevné oceli, aby odváděl práci spolehlivě po mnoho let. Pomocí výhozové klapky můžete upravit vzdálenost a výšku odhozu od shazování hned vedle frézy, až k odhazování do vzdálenosti až 18 metrů.

2.jpg

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ VÝHOZOVÉHO KOMÍNU

Otáčejte výhozovým komínem v rozpětí 200° zleva doprava bez časových prodlev pohodlně od ovládacího panelu. Výhozová vzdálenost se dá snadno nastavit pákou umístěnou na ovládacím panelu.

3.jpg

ROVNOVÁŽNÝ SYSTÉM (730 HD)

1. Stlačený sníh: Uveďte páku do polohy „stlačený sníh“, váha se přenese na přední část frézy a přitlačí ji k zemi.

2. Normální sníh: Tato poloha uživateli umožňuje snadné manévrování stroje v běžných sněhových podmínkách.

3. Poloha štěrk: Použijte tuto polohu, když odklízíte sníh ze štěrkových cest nebo členitých chodníků, abyste zabránili nabrání štěrku.

4. Přepravní poloha: V této poloze se kryt šroubu zvedne nad zem, aby se mohl snadno přemisťovat a nepoškrabal chodník.

4.jpg

ZÁMEK SPOJKY

Zámek spojky udržuje v pohybu spojky pojezdu i přepravníků jedinou rukou. Díky tomu můžete měnit směr výhozu nebo rychlost pojezdu za provozu.

5.jpg

ZIMNÍ MOTOR S VELKOU PALIVOVOU NÁDRŽÍ

Čtyřtaktní zimní motory Cub cadet OHV nabízí zlepšené startování a nižší emise a jsou vynikající do nízkých teplot. Bohatý zdvihový objem zajišťuje dostatečnou výkonnost i za nejnáročnějších podmínek.

6.jpg

SYSTÉM ŘÍZENÍ S OBRATEM NA MÍSTĚ

Sněhové frézy lze řídit jednoduše uvedením řídících pák pod vodícími madly do pohybu.

7.jpg

 • 3 roky záruka
 • Výkonné a rychlé odklízení sněhu
 • Ideální pro rychlý úklid velkých ploch a pro těžký, mokrý nebo udusaný sníh
 • Zimní čtyřtaktní OHV motory Cub Cadet nabízející vylepšené startování a nízké emise byly speciálně vyvinuty pro používání v extrémních teplotách Kanady a Aljašky. Velká nádrž umožňuje dlouho pracovat bez přerušení kvůli tankování. Díky velkému zdvihovému objemu motory nabízejí dostatečný výkon i pro ty nejnáročnější podmínky. Mají vložky válce z šedé litiny, kované klikové hřídele, vačkové hřídele z litiny, heavy-duty ložiska, dekompresní ventil, elektronické zapalování a výkonný tlumič výfuku.
 • Nová řada Cub Cadet 3X s revoluční třístupňovou technologií se prokouše i nepoddajným, zmrzlým nebo mokrým sněhem, jako když razicí štít razí tunel pod horou – přesně tak funguje náš nový šnekový systém, který neodkrajuje a nedrtí sníh, ale zavrtá se do něj a posunuje ho k dál k vertikální turbíně, která sníh následně odhodí vysoko a daleko od stroje. To je další revoluční technologie značky Cub Cadet.
 • Nová řada 3X s revoluční třístupňovou technologií. V první fázi dvojice segmentů ozubeného šneku„Xtreme-Auger“ umístěná na vnější části krytušneku tlačí sníh směrem do středu do druhé fáze, kde se nachází střední segment ozubeného šneku „Xtreme-Auger“, který sníh akceleruje do třetí fáze – k turbíně, která vyhazuje sníh skrz komín vysokou rychlostí daleko od stroje ve zvoleném směru.
 • Šnek je k hnací hřídeli připevněn pomocí střižných šroubů, které v případě zaseknutí šneku o nějakou překážku fungují jako pojistky - šroub se zlomí a šnek automaticky zastaví, aby nedošlo k poškození dalších otáčejících se částí.  Tento systém prodlužuje životnost stroje.
 • Řízení s posilovačem Power Steering a nulovým poloměrem otáčení znamená rychlejší a méně namáhavou práci a ovládání jednou rukou. Snadné manévrování. Pouhým zmáčknutím páčky na rukojeti řídíte směr otáčení frézy.
 • Díky 230V elektrickém startéru sněhovou frézu snadno nastartujete jednoduchým připojením k elektrické zásuvce a stisknutím tlačítka ji uvedete do chodu. Stačí jedno stisknutí tlačítka a můžete začít pracovat. Jakmile je jednou motor teplý, snadno ho kdykoliv znovu nastartujete pomocí startovací šňůry.
 • Zámkem spojky udržujete jak spojku pohonu, tak spojku pracovního šneku v záběru jednou rukou. Díky tomu můžete druhou rukou upravovat směr odhozu sněhu nebo rychlost pohybu stroje i za chodu, což při práci venku přináší vítanou úsporu času a pohodlnější ovládání.
 • Vyhřívané rukojeti Vám zahřívají ruce a vy můžete pracovat i v těch nejmrazivějších podmínkách.
 • Nastavitelné lyžiny Cool BlueTM:
 • Revoluční lyžiny Cool BlueTM jsou vyrobeny z velmi odolného a trvanlivého polymeru. Díky výrazně lepšímu skluzu než u běžných kovových lyžin se vám bude se strojem lépe manévrovat a již nikdy si nepoškrábete dlažbu na příjezdové cestě nebo podlahu v garáži. Lyžiny jsou výškově nastavitelné. Čím rovnější povrch, tím nižší nastavení můžete zvolit.
 • U všech sněhových fréz řady 3X je komín vyroben ze silné pevné oceli, aby spolehlivě sloužil po mnoho let. Pomocí dálkově ovládaného deflektoru můžete upravovat vzdálenost a výšku, do které se sníh odhazuje - od bezprostřední blízkosti stroje až do 18m.
 • Strhávací nože umístěné po stranách krytu šneku odsekávají vysoké sněhové hradby a umožňují průjezd i těmi nejtěžšími závějemi.
 • Lopatka, která je vhodně umístěna na zadní stěně krytu šneku, je určena k čištění komína, pokud dojde k ucpání - rychlý a snadný přístup.
 • Silné pracovní reflektory zabudované do ovládacího panelu umožňují bezpečnou práci i za tmy.

V případě zájmu o zprovoznění objednejte i doporučený  motorový olej pro zimní použití 5W/30 a Aspen 4-takt (zbytek nespotřebovaného množství Vám bude dodán se strojem).

Technický popis

Číslo výrobku 31AY7EVZ603
Ean kód 4008423857221
Pracovní šířka 76 cm
Výška bunkru 58 cm
Motor Cub Cadet OHV, 420 cm3, 4-takt
Výkon (kW / min) 7,8 kW-3600 min-1
Objem olejové nádrže 1,1 l (olej 5W-30)
Startování 230 V el. startér / ruční
Objem palivové nádrže 4,8 l
Pojezd 6 rychlostí vpřed, 2 vzad
Podpora snadného řízení ano / ovládací páčky pod rukojetí
Zámek madla ano (pojezdu a frézovacího ústrojí)
Pásy standard
Systém odhozu 3-stupňový s „Xtreme-Auger“ frézovacím šnekem
Cool Blue lyžiny ano / Cool BlueTM, polymerové –brání poškození podkladu
Průměr rotoru 30 cm
Otáčení komínu klika / 200° (ocelový komín)
Ovládání deflektoru komínu joystick
Vyhřívané rukojeti ano
Pracovní reflektor ano / 2 x LED
Rozměry D 137 / Š 80 / V 110 cm
Hmotnost 125 kg

Zařazeno v kategorii