„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

STIHL MSE 210 C-B elektrická pila

SklademOsobní odběr

Katalogové číslo: ST12092000024
Výrobce: STIHL

STIHL MSE 210 C-B elektrická pila

Záruka 2+1

  • Výkon: 2,1 kW
  • Délka lišty: 40 cm
  • Řetěz: 3/8" 1,3mm
  • Hmotnost: 5,3 kg (vč. řezného nástroje)
Naše cena: 7 800,- Kč
Ušetříte: 800,- Kč
Počet kusů:

Stroj je vybavený elektromotory typu AC - synchronní elektrický motor s uhlíkovými kartáčky na střídavý proud. Oblasti použití je při profesionální práci se dřevem (restaurátorské a tesařské práce), náročnější práce v interiéru a na zahradě i při přípravě palivového dřeva. Ochrana proti přetížení motoru proudovým jističeM.

Zařízení pro rychlonapínání řetězu (B)

Díky zařízení pro rychlonapínání řetězuSTIHL (B) je napínání pilového řetězu úplně jednoduché. Po povolení šroubení krytu řetězky je možné rychle a jednoduše napnout pilový řetěz nad ním umístěným stavěcím kolečkem. K tomu není potřebné nářadí.

1.jpg

QuickStop Super (Q)

Komfortní brzda řetězu exkluzivně od STIHLu. U QuickStop Super se brzda řetězu navíc aktivuje, jakmile se pustí zadní rukojeť motorové pily. Řetěz se zastaví během velmi krátkého času. Práce, při které se motorová pila musí často zastavovat, lze provádět s QuickStop Super zvláště efektivně a komfortně.

2.jpg

Beznářaďové otevírání víčka olejové nádrže

Beznářaďová transparentní olejová nádrž

3.jpg

Ochrana proti přetížení

Při přetížení elektromotor automaticky aktivuje ochranu před tepelným poškozením. Červená pojistka automaticky vyskočí a motor se vypne. Po uplynutí cca 1 minuty se motor ochladí a pila se může po stisknutí pojistky opět uvézt do provozu.

4.jpg

Transparentní nádržka oleje

Pohodlná vizuální kontrola stavu řetězového oleje díky průhledné olejové nádržce. Řetězový olej je možno rychle a pohodlně doplňovat pomocí plnícího systému STIHL.

5.jpg

Rukojeti s měkkým potahem

Pila sedí pevně v ruce, díky ergonomickému měkkému držadlu na zadní rukojeti.

6.jpg

Systém mazání řetězu Ematic

Systém STIHL Ematic se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

7.jpg