„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

STIHL MH 585.0 kypřič

Akce2-3 dnyOsobní odběr

Katalogové číslo: ST62410113922
Výrobce: STIHL

STIHL MH 585.0 kypřič

Záruka 2+1

  • Záběr: 85 cm
Naše cena: 18 190,- Kč
Ušetříte: 2 000,- Kč
Počet kusů:

Výkonný rotační kypřič MH 585 pro všestranné použití na záhonech i na polích. Velmi pohodlně se používá a bez námahy obdělá půdu. Díky vestavěnému antivibračnímu systému navíc nebudete vystaveni nepříjemným vibracím. 149 cm3, 2,3 kW/3,2 k, 44 kg.

Čisticí poloha

V čisticí poloze jsou okopávací nože rotačního kypřiče mimořádně snadno dostupné, takže je můžete lehce demontovat nebo namontovat.

1.jpg

Jednoduché ovládání plynu

Všechny rotační kypřiče lze vést pomocí obou rukojetí. Ovládání plynu se přitom nachází na dosah, takže otáčky můžete pohodlně nastavovat palcem pomocí ovladače na držadle, aniž byste držadlo pouštěli z ruky. Výkon kypření tak můžete přesně regulovat.

2.jpg

Antivibrační systém

Antivibrační systém je začleněn do úchytu držadla. Zabraňuje přenosu vibrací na držadlo, čím výrazně omezuje námahu, kterou je nutné při delším vedení rotačního kypřiče vynaložit.

3.jpg

Okopávací nůž

Tvar okopávacího nože byl speciálně vyvinut, aby díky optimálnímu záběru mimořádně účinně prokypřil půdu.

4.jpg

Dělitelná okopávací souprava

Všechny rotační kypřiče STIHL mají dělitelnou okopávací soupravu, kterou je možno flexibilně nastavit šíři záběru. Rotační kypřič je tak možno nasadit i při práci v úzkých řádcích. Boční kotouče chrání navíc chrání při práci rostliny.

5.jpg

Přepravní kola

Rotační kypřič je vybaven pro přepravu párem kol, který se při práci překlopí nahoru.

6.jpg

Motor Kohler s technologií OHV a SmartChoke

Čtyřtaktní motor s moderní technologií OHV. Kovaná kliková hřídel a litinová vložka válce jsou další vlastnosti, které garantují dlouhou životnost. Systém Smart-Choke (inteligentní sytič) umožňuje snadné a spolehlivé startování.

7.jpg

Centrální nastavení výšky vodicího držadla

Pomocí rychloupínací páky lze držadlo nastavit výškově i v bočním směru a případně také sklopit, například za účelem přepravy nebo skladování rotačního kypřiče.

8.jpg