Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

STIHL KGA 770 aku zametač

Akce-2 100 Kč
STIHL KGA 770 aku zametač
Bez baterie a nabíječky
  • Program: AP-Systém 36V PROFI
  • Šířka zametání: 77 cm
Dostupnost
Katalogové číslo
ST48600114705
Výrobce
Záruka
2+1 rok
Původní cena
21 050 Kč
Ušetříte
2 100 Kč
18 950 Kč15 661,16 Kč bez DPH

Popis

Akumulátorový zametač pro volné plochy většího rozsahu, a to i v interiéru. Systém STIHL MultiClean PLUS, centrální nastavení výšky v 8 úrovních, ergonomický design, výškově nastavitelná rukojeť. Velmi lehký a efektivní. Obzvláště účinný při čištění okrajů a rohů. Nylonové provedení kartáče, odpadní nádržka 50 l, šířka zametání 77 cm,Hmotnost 16,0 kg. Těsnící pás a vzduchový filtr zajistí, aby se při zametání zadržely i jemné částice. Zametací systém SIHL MultiClean PLUS umožňuje úklid nejrůznějších druhů nečistot, dokonce i relativně těžkého či mokrého odpadu, jako jsou například plechovky od nápojů nebo PET lahve. S přídavným zametacím válcem u STIHL MultiClean PLUS se zachytí i jemný prach. Kvalitní štětiny z odolného nylonu vynikají dlouhou provozní životností i při intenzivním nasazení v náročných podmínkách. Praktická nádoba na smetený materiály má velký objem pro pojmutí odpadu, ale díky promyšlenému designu zabírá jen málo místa. Stroj je možné odstavit nebo skladovat na výšku a tak ušetřit místo, aniž dojde k uvolnění obsahu nádoby na smetený materiál. Centrální nastavení výšky a přidržování štětin umožňuje přizpůsobení zametačů nejrůznějším povrchům. Do stran přesahující štětiny a boční vymezovací váleček zajišťuje, že i u zdí a obrubníků je vše perfektně čisté. Nízká hmotnost, odolná převodovka s optimálním přenosem výkonu a ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťují snadnou ovladatelnost stroje.

Sériově dodávaná bez akumulátoru a nabíječky. 

Ke zprovoznění stroje lze použít baterie: AP100, AP200, AP300, AP300S  / nabíječku AL301 nebo AL500.

Prodlouženou záruku o dodatečných 12 měsíců získáte zdarma po registraci nově zakoupeného stroje, a to pouze na stránce mujstihl.cz/plus. Prodlouženou záruku lze uplatnit pouze na nově zakoupené stroje pouze do 30 dní od koupě stroje. 

Zametací systém STIHL MultiClean PLUS

Zajišťuje účinné odstraňování nečistot, a to i třeba těžších a vlhčích. Dokonce i nápojové plechovky či PET láhve pro něj nejsou problém. Systém MultiClean PLUS pohlcuje dokonce i jemný prach.

1.jpg

Centrální nastavení výšky sečení

Flexibilní nastavení výšky umožňuje zametači přizpůsobit se různorodým podmínkám při práci. Práci kolem zdí usnadňuje boční vymezovací váleček.

2.jpg

Odolné materiály

Kvalitní štětiny z odolného nylonu vynikají dlouhou provozní životností i při intenzivním nasazení v náročných podmínkách.

3.jpg

Obvodový těsnící pás

Obvodový těsnicí pás a dva pěnové vzduchové filtry při zametání zachytí velké množství prachu.

4.jpg

Dodatečný přítlak kartáče

Dodatečný přítlak kartáče může být využit především při zametání v okrajových oblastí oblasti, např. kolem hran nebo obrubníků, pro ještě lepší zametací výsledky.

5.jpg

Promyšlený design pro provoz i skladování

Objemná sběrná nádoba na velké množství odpadu. Nijak neomezuje při provozu a nepřekáží při skladování. Prostorovou nenáročnost ještě zvyšuje možnost svislého skladování přístroje.

6.jpg

Odolné materiály

Kvalitní štětiny z odolného nylonu vynikají dlouhou provozní životností i při intenzivním nasazení v náročných podmínkách.

7.jpg

Vzduchový filtr

V kombinaci s inteligentním vzduchovým kanálem zachytí při zametání dva pěnové vzduchové filtry velké množství prachu. Oba filtry lze snadno vyjmout a vyčistit k čištění.

8.jpg

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

Věnujte maximální pozornost dodržování všech bezpečnostních pravidel a zásad nezbytných pro bezpečnou práci s Vaším strojem STIHL. Seznamte se proto důkladně před prvním použitím Vašeho stroje s návodem k obsluze.

Návod k obsluze a bezpečnostní pokyny naleznete v sekci NÁVOD K OBSLUZE.

Instruktážní videa a tipy jak bezpečně obsluhovat Váš stroj STIHL naleznete v sekci VIDEO.

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.

Technický popis

Technická data:
Objem sběrné nádoby 50 L
Šířka zametání 77 cm
Jmenovité napětí 36 V
Hmotnost 16,0 kg
Hladina akustického tlaku 64 dB(A)
Hladina akustického výkonu 80 dB(A)
Pro plochy do 2 000 m2
Systém zametání MultiClean PLUS
Centrální nastavení výšky ano
Ochranný kryt převodovky ano
Těsnící pás a vzduchové filtry ano
Dodatečný přítlak kartáče ano
Ergonomicky tvarovaná rukojeť ano
Akumulátorový pohon zametacího ústrojí ano
Interiér dlažby / lité podlahy ano / ano
Exteriér asfalt / vymývaný beton / zámková dlažba / dlažební kostky ano / ano / ano / ano

Video

Návod k obsluze

Zařazeno v kategorii