„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

Stiga SBC 900 D AE aku křovinořez

NovinkaNa dotaz

Katalogové číslo: TG279210008/ST1
Výrobce: Stiga

Stiga SBC 900 D AE aku křovinořez

Bez nabíječky a aku baterie

  • Program: 48 V
 
Naše cena: 11 749,- Kč

Předpokládaný termín naskladnění zodpovíme na: info@hobbytech.cz

Křovinořez SBC 900 D AE poskytuje výkon benzínového křovinořezu o objemu cca 45 ccm,ale bez potíže s tankováním a emisemi. Dvě 48V baterie 7,5Ah zajišťují nepřetržité sekání až 70 minut. A protože jsou uloženy v pohodlném batohu na zádech, dosáhnete optimální rovnováhy, hmotnosti a výkonu. Od velkých zahrad a farem až po městské parky, ať jste kdekoli, díky ergonomickému designu řidítkové rukojeti a kompaktnímu krytu je snadné sečení vysoké trávy nebo tvrdé vegetace. Silný bezkartáčový motor o výkonu 1 kW poskytuje vysoký točivý moment a progresivní snižování rychlosti při zachování úrovně hluku pod 96 dbA. A pro snadné ovládání jsou na řídítkách s měkkou rukojetí zobrazeny čtyři integrované LED diody pro monitorování stavu baterie. Strunová hlava se záběrem 43 cm je také vybavena systémem Bump & Work pro rychlé podávání struny. Když je práce hotová, rukojeť se sklopí o 90 °, což usnadňuje přepravu a skladování.

Inteligentní 1kw střídavý motor

Konstrukce bezkartáčového motoru poskytuje výkon 1 kW, což odpovídá benzínovému křovinořezu o objemu 45 cm3.
1.jpg

Rychlé podávání struny

Systém strunové hlavy Bump & Work rychle vysunuje dvojitou nylonovou strunu.
2.jpg

Zrychlení na dosah ruky

Ovládací panel umožňuje ovládání rychlosti řezání a také monitorování stavu baterie.
3.jpg

Ovladače Aku výrobků

Intuitivní ovladače umožňuje ovládání na dosah ruky. Inovativní funkce všech modelů řady STIGA 500, 700 a 900 vám umožňuje ovládat proměnné rychlosti vašeho nástroje a spravovat výkon baterie jednoduchým stiskem palce.
5.jpg

STIGA E-Power

E-Power je další inteligentní generací baterií, bezpečně otestovaných s produkty STIGA. Každá baterie je individuálně vyvinuta tak, aby odpovídala potřebám daného produktu. Dokonce komunikuje se stroje, který používá, a ukládá diagnostická data pro udržení špičkového výkonu.
5.jpg

Zádový systém připojení / Batoh

Ergonomický zádový systém SBH 900 AE pracuje s jakoukoli baterií STIGA, včetně nástrojů řady 700 a 500. Nebo připojte dvě baterie 48V 7,5 Ah pro maximální výkon. Poskytuje vám flexibilitu a svobodu pohodlného pohybu po zahradě.
6.jpg