„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

Stiga SAB 700 AE aku foukač

NovinkaNa dotaz

Katalogové číslo: TG277500008/ST1
Výrobce: Stiga

Stiga SAB 700 AE aku foukač

Bez nabíječky a aku baterie

  • Program: 48V
 
Naše cena: 7 045,- Kč

Předpokládaný termín naskladnění zodpovíme na: info@hobbytech.cz

SAB 700 AE je akumulátorový foukač listí, který vám zajistí dlouhodobý provoz, zejména při nízké rychlost až 120 minut. Jeho bezkartáčový motor 650W poskytuje rychlosti vzduchu až 60 m / s v jednom přímém směru.Kulatá a plochá tryska vám poskytne ještě cílenější foukání. Ergonomická rukojeť s měkkým úchopem usnadňuje používání a jeho intuitivní ovladač vám umožňuje bez námahy volit mezi třemi různými nastaveními rychlosti vzduchu. Vyberte nízkou pro lehké materiály na trávníku a štěrku; médium pro posekanou trávu a listí na asfaltu a jiných pevných površích; nebo plnou rychlostí pro čerstvý sníh, mokré listí a jiné náročnější úlomky.

Tři rychlosti pro odstranění zahradního odpadu

Vyberte si ze tří rychlostí vzduchu: nízká pro lehké materiály, střední na posekanou trávu na pevných površích a plná pro náročnější úlomky.
1.jpg

Odnímatelná trubka a nástavcové tryska

Odnímatelná trubice šetří úložný prostor. Kulatá nebo plochá trysku určená pro cílenější foukání .
2.jpg

Pohodlí při práci

Ergonomická rukojeť zlepšuje manipulaci a manévrovatelnost - a váží pouhých 2,7 kg.
3.jpg

Výkonný motor vyčistí vše, co mu stojí v cestě

Bezkartáčový motor 500W generuje rychlost vzduchu 60 m/s, která snadno odstraňuje nečistoty z vaší zahrady, cest a teras.
4.jpg

Silné a přesné proudění vzduchu

Optimální poloha motoru turbíny znásobuje proudění vzduchu do jednoho přímého směru - zajišťuje silnější a přesnější proudění vzduchu.
5.jpg

Ovladače Aku výrobků

Intuitivní ovladače umožňuje ovládání na dosah ruky. Inovativní funkce všech modelů řady STIGA 500, 700 a 900 vám umožňuje ovládat proměnné rychlosti vašeho nástroje a spravovat výkon baterie jednoduchým stiskem palce.
6.jpg

STIGA E-Power

E-Power je další inteligentní generací baterií, bezpečně otestovaných s produkty STIGA. Každá baterie je individuálně vyvinuta tak, aby odpovídala potřebám daného produktu. Dokonce komunikuje se stroje, který používá, a ukládá diagnostická data pro udržení špičkového výkonu.
7.jpg