„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

McCulloch ROB RM 600 robotická sekačka

Skladem

Katalogové číslo: MC9670597-10
Výrobce: McCulloch

McCulloch ROB RM 600 robotická sekačka
  • Kapacita sekání: 600 m² +/- 20%
  • Systém nabíjení: automatický
  • Maximální sklon pracovní plochy: 25%
  • Barva: černá/žlutá
  • Hmotnost: 7,0 kg
Naše cena: 19 990,- Kč
Ušetříte: 3 000,- Kč
Počet kusů:

ROB je název nové robotické sekačky značky McCulloch. ROB ve vaší zahradě zastane spoustu práce. Ať si prší nebo pálí slunce, ROB tiše a efektivně kosí váš trávník. ROB si poradí s většinou zahrad do rozlohy 600m2 a se stoupáním do 25%. ROB nejen seká trávník, ale napomáhá tomu, aby byl silnější a zdravější.Díky častému a prakticky nepřetržitému sekání špiček trávy se tyto ústřižky vrací zpět do půdy a působí jako přírodní hnojivo a zároveň není potřeba likvidovat nebo odvážet posečenou trávu. ROB pracuje diskrétně i v noci.ROB ví, kdo je jeho šéf. Pracuje pilně a bez reptání. Vlastně od vás nepotřebuje nic, jen si občas dojede dobít energii v nabíjecí stanici. ROB bude podle vašich instrukcí sekat ve dne nebo v noci, za déště nebo slunečního svitu až 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jeho instalace je velmi rychlá a snadná.ROB je vybaven hlasitým alarmem, který se spustí při jeho zvednutí, a bezpečnostním PIN kódem pro zvýšenou ochranu. ROB je chráněn proti krádeži.


Výhody McCULLOCH ROB R600

ROB ví, kdo je tady pánem - řekněte sekačce ROB, kdy má sekat, ve dne nebo v noci, při dešti nebo slunečném svitu, dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu, přičemž si nikdy nestěžuje nebo se chce napít, pouze se občas zastaví doma, aby se dobila.
ROB je zdatný zahradník - rob poseče trávu na malé ústřižky, které přirozeně vyživují trávník a napomáhají jeho zesílení a zdravému růstu.
ROB je pilný pracovník - rob automaticky poseče travnatou plochu o rozloze až 600 m2 , proto to nemusíte dělat vy sami. Nechte sekačku ROB dělat svoji práci.
Snadná instalace - navrženo pro snadnou instalaci vlastními silami - ohraničující vodič vymezí pracovní plochu pro každý typ zahrady.
Tiché sečení - pouze 59dB(A), proto nebude nikoho rušit při sečení v noci.
Bezpečnostní PIN - vybavena alarmem pro lepší zabezpečení.
Seče na svazích - do sklonu terénu 25%.
Poradí si se všemi tvary zahrad - po zahradě se pohybuje náhodným způsobem a bez ohledu na její tvar rovnoměrně poseká všechny její části.