„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

Husqvarna 535iRXT aku křovinořez

AkceSkladem

Katalogové číslo: HQ9678506-01
Výrobce: Husqvarna

Husqvarna 535iRXT aku křovinořez

Bez nabíječky a aku baterie

  • Program: 36V PROFI
  • BONUS chránič sluchu, rukavice, struna v hodnotě 2.207,-Kč ZDARMA
Naše cena: 16 999,- Kč
Počet kusů:

Husqvarna 535iRXT je robustní, vysoce výkonný křovinořez napájený akumulátorem, navržený pro profesionální použití na plný úvazek. Je lehký a skvěle vyvážený. 535iRXT je vybaven motorem E-TORQ, který v kombinaci s širokým záběrem o průměru až 45 cm poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým křovinořezem, vybaveným motorem o obsahu 35 ccm. Kuželový převod a další důležité komponenty jsou stejné jako u našich benzínových výrobků, zatímco pevná rukojeť a odpružení motoru jsou vyrobeny z hořčíku. Integrovaná konektivita umožňuje snadno sledovat statistiky využití, servisní historii a poslední známé umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services™ na počítači či mobilu. Součástí dodávky jsou travní nůž a vyžínací hlava ErgoFeed™

Dodává se bez baterie a nabíječky.

Nejvhodnější aku baterie: BLi200, BLi300 nebo zádové
Nejvhodnější nabíječka: QC330, QC500

V celoroční akci "TICHÉ MĚSTO" obdržíte bonus chrániče slucu se síťkou v hodnotě 1.199,-Kč (5987501-01), rukavice Technical light vel. 10 v hodnotě 529,-Kč (5963092-10) a strunu Whisper Twist 2,7mm/60m (5976691-31) v hodnotě 479,-Kč ZDARMA.

Vynikající výkon a široký záběr

Unikátní motor s vysokým točivým momentem vyvinutý společností Husqvarna v kombinaci s širokým záběrem poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým křovinořezem osazeným motorem o obsahu 35 ccm.
vykon.jpg

Práce bez kabelu

Stroj s baterií uvnitř nabízí skutečnou flexibilitu pro vaši práci. Alternativně lze stroj připojit také k zádové baterii. Prostě podle vašich potřeb a preferencí.
prace.jpg

Tap 'n Go

Odolný dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.
hlava.jpg

3-Speed mode maximise your runtime

Třístupňový režim umožňuje maximalizovat dobu provozu úpravou výstupního výkonu podle aktuálních pracovních podmínek.
SPEDD.jpg

Intuitivní moderní klávesnice

Klávesnice je velmi snadno ovladatelná a je vybavena LED indikátorem stavu baterie.
SPPEDD2.jpg

Startovací rutina s bezpečnostní pojistkou (v patentovém řízení)

Řada akumulátorových výrobků Husqvarna je vybavena tlačítkem pro zapnutí/vypnutí*. Pro zvýšení bezpečnosti nemůže být výrobek nikdy spuštěn bez odpojení bezpečnostní pojistky před stisknutím tlačítka pro zapnutí. Patentovaný bezpečnostní indikátor upozorní blikající LED diodou, pokud se obsluha pokusí spustit stroj bez dodržení bezpečnostní rutiny.

* Modely bez LED indikátoru se mohou objevit na konkrétních trzích.
start.jpg

Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)

Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
odolnost.jpg

Lehký a dobře vyvážený

Naše stroje mají kompaktní, optimalizovaný design. Díky tomu jsou lehké a dobře vyvážené - což vám umožní pohodlně pracovat ve všech situacích.
lehky.jpg

Účinné tlumiče vibrací

Účinné antivibrační tlumiče pohlcují vibrace a šetří ruce a paže uživatele.
tlumice.jpg

Vysoký sloupek rukojeti

Vysoký sloupek rukojeti zvyšuje volnost pohybu při práci ve svažitém terénu.
rukojeti.jpg

Bezkartáčový motor E-TORQ

Motory E-TORQ vyvinuté společností Husqvarna jsou dokonale přizpůsobeny pro každou aplikaci. Bezkartáčový design minimalizuje počet pohyblivých součástí a motory jsou konstruovány tak, aby vydržely náročné a dlouhodobé profesionální použití. Jsou zcela bezúdržbové a vydrží po celou dobu životnosti výrobku.
bezmotor.jpg

Baterie jako součást designu (v patentovém řízení)

Inteligentní řešení uložení baterie napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru baterie, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha baterie do blízkosti těžiště stroje a baterie se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění baterie napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít baterie různých velikostí.
baterie.jpg

Jedna baterie do všech výrobků

Baterie Li-Ion 36 V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.
jednabat.jpg

Tichý provoz

Hladina hluku našich akumulátorových výrobků je až o 13 dB (A) nižší než u benzínových strojů - což je obrovský rozdíl. Snížení o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako polovina hladiny hluku. Díky tomu je práce pro vás mnohem příjemnější - a také vám umožňuje pracovat na většině veřejných prostranství.
tichy.jpg

Minimální údržba

Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
udrzba.jpg

Nastavitelná řídítka

Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.
riditka.jpg

Rukojeti s měkkými držadly

Rukojeti s měkkými držadly pro pohodlné používání
rukojet.jpg

Optimalizovaný hřídel a převody

Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
hridel.jpg