„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

STIHL FSE 52 elektrický vyžínač

SklademOsobní odběr

Katalogové číslo: ST48160114104
Výrobce: STIHL

STIHL FSE 52 elektrický vyžínač
  • Výkon: 500 W
  • Šířka sekání: 30 cm
  • Hmotnost: 2,2 kg
Naše cena: 2 090,- Kč
Počet kusů:

Výkonný a lehký vyžínač STIHL FSE 52 pro dokončovací práce a vyžínání malého rozsahu. Teleskopické provedení, kruhová rukojeť nastavitelná bez použití nářadí. Je vybaven snadno vyměnitelnou strunovou hlavou a distanční ochranou pro vyžínání v blízkosti kmenu stromů. Horní rukojeť lze pootocit o 90° a pracovní ústrojí sklopit o 45°.

Kruhová trubková rukojeť: s praktickou kruhovou rukojetí se dá nářadí snadno a přesně vést. Poloha kruhové rukojeti se dá přizpůsobit individuální výšce a zvláštním situacím při vyžínání.
Nastavitelná žací hlava: pro vyžínání na těžko přístupných místech, například pod keři a živými ploty, lze žací hlavu snadno nastavovat.
Beznářaďové nastavování držadla: držadlo může být snadno, rychle a bez použití nářadí uzpůsobeno individuálním potřebám uživatele.
Distanční pomůcka: distanční oblouk chrání kůru stromů a rostliny, protože žací struna neseká nad nastavenou polohu.
Odlehčení tahu kabelu: zařízení na odlehčení tahu kabelu se stará o to, aby se nechtěně nevytáhla zástrčka ze zásuvky, když se táhne kabel za sebou.
Ochranné brýle: pro Vaši bezpečnost sériově dodávané ochranné brýle. Brýle jsou dobře odvětrávány zezadu a mají širokou boční ochranu.