„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

572 XPG řetězová pila Husqvarna

AkceSklademOsobní odběr

Katalogové číslo: HQ9667334-18
Výrobce: Husqvarna

572 XPG řetězová pila Husqvarna
  • Obsah : 70,6 ccm
  • Výkon : 4,3 kW
  • Délka lišty : 45 cm (3/8"1,5mm18")
  • Řetěz: H42 68čl.
  • Váha motoru : 6,6 kg
  • Motor: X-TORQ
  • AutoTune
  • "G" vyhřívaná rukojeť
Naše cena: 25 990,- Kč
Ušetříte: 2 000,- Kč
Počet kusů:

Motorová pila HUSQVARNA 572 XP s váhou pouhých 6,6 kg, vybavená silným motorem o výkonu 4,3 kW, vykazuje lepší poměr výkonu a hmotnosti než jakákoli jiná pila značky Husqvarna s podobným objemem válců a poskytuje o 12% vyšší řezný výkon než předchozí ekvivalentní modely. Vynikající chlazení a vysoce účinná filtrace pomáhají udržet stabilně vysoký výkon, zatímco inteligentní design a snadná obsluha přispívají k vysoké produktivitě, a to i při práci s dlouhou vodicí lištou. Pila vybavená technologiemi AutoTuneTM a Air InjectionTM, s nízkými vibracemi je určena pro celodenní používání.

Vyšší řezný výkon - nová konstrukce motoru umožňuje využití širokého rozsahu otáček pro maximální výkon při vysoké zátěži. O 12% vyšší řezný výkon (ve srovnání se staršími modely se stejným objemem motoru) předurčuje pilu pro vysoce produktivní práci - i při použití dlouhé vodící lišty.
Výtečná schopnost chlazení pro delší životnost motoru - náš nový chladící systém je optimalizovaný v každém detailu, aby vám poskytl spolehlivou řetězovou pilu v každé situaci.
Desetkrát rychlejší nastavení směsi vzduch/palivo - AutoTuneTM zajišťuje správné seřízení a optimalizovaný výkon motoru za všech podmínek.
Nízké vibrace - antivibrační systém Husqvarna efektivně chrání vaše ruce od vibrací generovaných motorem a řeznou částí. Účelem je chránit vaše tělo a současně snížit únavu vašich paží a rukou a na konci dne přispět k tomu, že byl váš pracovní den produktivní.
Výklopné víčko olejové nádrže - snadno se otevře a bezpečně zajistí, i když budete nosit tlusté zimní rukavice.
Lepší vyhazování třísek zabrání ucpávání - kryt spojky je navržen tak, aby optimalizoval rychlé, bezpečné vyhazování dřevěných třísek. Zabraňuje ucpávání i při řezání dlouhého vláknitého dřeva.
Systém "Soft cut-out" - nový systém ovládání motoru je navržen tak, aby zajistil delší životnost motoru. Systém monitoruje motor a zajišťuje, že je motor vždy chráněn před přetáčením.
Lepší ovladatelnost poskytuje plnou kontrolu - umístění oblouku přední rukojeti v blízkosti těžiště poskytuje lepší kontrolu při řezání.
Značka pro zaměření, která vydrží navždy - perfektní značka pro zaměření při kácení je rozhodující - proto jsme jednu udělali, a ta přežije samotnou řetězovou pilu.
Rukojeti opatřené pryžovou vložkou pro bezpečnější uchopení - poskytují pevnější uchopení a současně poskytují flexibilitu při práci.
Viditelná hladina paliva - průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.
Air Injection odfiltruje 98% nasávaného prachu - umožňuje plné nasazení po celý pracovní den se stálým výkonem a menším opotřebením motoru.

K pile doporučujeme zakoupit olej 2-taktní LS+ do směsi benzín/olej , olej na mazání řetězu a pilník 5,5 mm.