„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

565 řetězová pila Husqvarna

AkceSklademNáš tipOsobní odběr

Katalogové číslo: HQ9667339-18
Výrobce: Husqvarna

565 řetězová pila Husqvarna
  • Obsah : 70,6 ccm
  • Výkon : 3,7 kW
  • Délka lišty : 45 cm (18")
  • Řetěz: H42 3/8"1,5mm 68čl.
  • Váha motoru : 6,5 kg
  • Motor: X-TORQ
  • AutoTune
Naše cena: 21 190,- Kč
Ušetříte: 1 300,- Kč
Počet kusů:

Řetězová pila HUSQVARNA 565 se pyšní vysokým výkonem, díky kterému práci dokončíte rychleji, a to i při použití dlouhé lišty. Optimalizovaný systém chlazení a vysoce účinná filtrace zajišťují bezproblémový provoz i při nejnáročnějších úkolech. Pila je vybavena systémy AutoTuneTM a Air InjectionTM. Nízká hladina vibrací a ergonomický design přispívají k vyšší produktivitě a bezpečnosti vaší práce.

Lepší vyhazování třísek zabrání ucpávání - kryt spojky je navržen tak, aby optimalizoval rychlé, bezpečné vyhazování dřevěných třísek. Zabraňuje ucpávání i při řezání dlouhého vláknitého dřeva.

H150-0324.jpg

Lepší ovladatelnost poskytuje plnou kontrolu - umístění oblouku přední rukojeti v blízkosti těžiště poskytuje lepší kontrolu při řezání.

Air Injection odfiltruje 98% nasávaného prachu - umožňuje plné nasazení po celý pracovní den se stálým výkonem a menším opotřebením motoru.

 

H120-0259.jpg 

Desetkrát rychlejší nastavení směsi vzduch/palivo - AutoTuneTM zajišťuje správné seřízení a optimalizovaný výkon motoru za všech podmínek.

Nízké vibrace - antivibrační systém Husqvarna efektivně chrání vaše ruce od vibrací generovaných motorem a řeznou částí. Účelem je chránit vaše tělo a současně snížit únavu vašich paží a rukou a na konci dne přispět k tomu, že byl váš pracovní den produktivní.

H120-0025.jpg

Systém "Soft cut-out" - nový systém ovládání motoru je navržen tak, aby zajistil delší životnost motoru. Systém monitoruje motor a zajišťuje, že je motor vždy chráněn před přetáčením.

Viditelná hladina paliva - průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.

Výklopné víčko olejové nádrže - snadno se otevře a bezpečně zajistí, i když budete nosit tlusté zimní rukavice.

Značka pro zaměření, která vydrží navždy - perfektní značka pro zaměření při kácení je rozhodující - proto jsme jednu udělali, a ta přežije samotnou řetězovou pilu.

K pile doporučujeme zakoupit olej 2-taktní XP  Biosynthetic do směsi benzín/olej , olej na mazání řetězu a pilník 5,5 mm.