„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

Husqvarna 520iHD60 aku plotostřih

Skladem

Katalogové číslo: HQ9679156-02
Výrobce: Husqvarna

Husqvarna 520iHD60 aku plotostřih

Bez nabíječky a aku baterie

  • Program: 36V
  • Délka lišty: 60cm
Naše cena: 11 499,- Kč
Počet kusů:

Lehké a tiché nůžky na živé ploty pro profesionální použití s bateriovým pohonem. Mají 60 cm dlouhou oboustrannou střihací lištu. Nový patentovaný motor a nová výkonná baterie vám umožní maximálně využít váš pracovní čas. Otočná zadní rukojeť usnadňuje stříhání ve vertikální i horizontální poloze.

Nejvhodnější aku baterie: BLi200, BLi300 nebo zádové
Nejvhodnější nabíječka: QC120, QC330, QC500

Nehlučný provoz

Naše výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější - a také - vám umožní pracovat na většině veřejných míst.
PROVOZ.jpg

Minimální údržba

Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
UDRZBA.jpg

Nastavení polohy rukojeti

Zadní rukojeť může být nastavena do několika poloh pro usnadnění stříhání živých plotů ze strany a shora.
RUKOJET.jpg

Práce bez přestávek

Naše baterie vám umožní pracovat skutečně rychle a efektivně.
ACE.jpg

Stejný výkon jako benzínový motor

Baterie Li-Ion 36 V poskytuje stejně vysoký výkon, spolehlivý provoz a dlouhou životnost jako benzínový motor - ovšem bez přímých emisí. Na jedno nabití s ní vykonáte tolik práce jako na jednu nádrž benzínu.
 

Jedna baterie do všech výrobků

Baterie Li-Ion 36 V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.
BATERIE.jpg

Lehká konstrukce

Celkově nízká hmotnost, méně komponent a lehký elektromotor v porovnání s benzinovými stroji.
KONSTRUKCE.jpg

Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)

Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
ODOLNOST.jpg

Intuitivní klávesnice

Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.
KLAVESNICE.jpg

Baterie jako součást designu (v patentovém řízení)

Inteligentní řešení uložení baterie napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru baterie, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha baterie do blízkosti těžiště stroje a baterie se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění baterie napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít baterie různých velikostí.
DESING.jpg

savE™

Můžete si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda potřebujte maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ať tak či onak, vždy dostanete perfektní výsledek.
SAVE.jpg

Rychlost stříhání

Rychlost 4000 kmitů za minutu zajišťuje skvělé výsledky stříhání.
STRIH.jpg