„Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas ...“
+420 777 653 724   info@hobbytech.cz

O firmě

Firma Hobbytech, spol. s r.o. je rodinnou firmou, od počátku svého působení (tj. od roku 1994) se zaměřuje na prodej-servis lesní a zahradní techniky, elektrického ručního nářadí. Postupně se prodej a servis rozšířil o užitkové čtyřkolky, skútry a větší komunální techniku.

Husqvarna – tato značka pro nás již od začátku znamená něco více a nyní již i pro naše zákazníky. Záruka kvality, servisu a rozvoje. Nová řada profesionálních motorových pil, robotických sekaček a aku-programu jsou toho příkladem. „ Pouštět se do úkolů, které se zdají být nemožné, je naší vášní a hnacím motorem již více než 300let. Stroje Husqvarna se vypořádají s každou překážkou, na kterou narazí, abyste mohli překročit hranice toho, co jste dosud považovali za nemožné.“

V současné době jsme autorizovaným prodejcem-servisem výrobků Husqvarna, STIHL, SECO, MC Culloch, MTD, Cub Cadet, Stiga, VARI, Dakr, Vares, Gardena, Dolmar, Solo, Oregon, Fiskars, Bahco, EDER (odkorňovače), Honda-Briggs&Stratton-Kohler-Kawasaki a v oblasti nářadí: Makita, Metabo, Bosch, Narex, Protool, DWT, a Saint-Gobain Abrasives. Tyto značky pro nás představují hlavní náplň prodeje.

Regionální servisní středisko ve Starých Prachaticích je zaměřeno na servis čtyřkolek, skútrů a veškeré lesní - zahradní, komunální techniky na trhu. Vyzkoušejte nás …

Pro volný čas, pro přepravu do práce nabízíme velmi oblíbené skútry KYMCO – pro zábavu, ale i pro pracovní využití čtyřkolky Journeyman, SMC, Kymco, Dinli atd.

Snažíme se postupně rozšiřovat sortiment prodeje i služeb, motto:

„ Vše pro les, zahradu, dílnu a volný čas . . .“

je pro nás nejen závazkem vůči zákazníkům, ale i velkou výzvou do budoucnosti.